Piszące maluchy: inspirujące pomysły i wskazówki dla rodziców – czyli jak zacząć przygodę z pisaniem?
Nauka pisania to ważny etap w rozwoju dziecka, który pozwala mu na komunikowanie się z otoczeniem i rozwijanie umiejętności motorycznych. Jednak dla wielu dzieci może być to trudne i niezbyt interesujące zadanie. Jak zachęcić dziecko do nauki pisania i pomóc mu w opanowaniu tej umiejętności.
Read More

Różne rodzaje długopisów. Który wybrać?

Posted by    Adk ADK      Comments 0  views 1149
Różne rodzaje długopisów. Który wybrać?
Długopis to przedmiot, który towarzyszy nam na każdym etapie życie. Niezależnie, czy jesteśmy uczniami, studentami czy pracownikami. Sytuacje, w których używamy długopisu, zdarzają się praktycznie każdego dnia. Jednak nie każdy długopis jest taki sam i nie każdy będzie odpowiadał danej osobie. Przeczytaj, jak dobrać długopis idealny dla Ciebie!
Read More
5 pomysłów na idealny prezent dla małego artysty na Dzień Dziecka
Rozwijanie kreatywności dziecka oraz pielęgnowanie jego cech artystycznych jest satysfakcjonujące i może być pretekstem do wspólnej zabawy. Dobrym powodem, by obdarować naszą pociechę takim prezentem, jest Dzień Dziecka. Sprawdź nasze propozycje i wybierz odpowiedni prezent dla małego artysty.
Read More

Rodzaje kredek - jakie wybrać?

Posted by    Jan Kowalski      Comments 0  views 352
Rodzaje kredek - jakie wybrać?
Kredki stanowią jedno z podstawowych narzędzi służących do rysowania. Dają one bardzo szeroki wachlarz możliwości niezależnie od tego, czy stosowane są przez dzieci podczas codziennej zabawy lub nauki, czy też przez osoby dorosłe. Produkty te sprawdzą się bowiem również w pracowni grafika lub architekta. Na rynku znaleźć można niezwykle szeroki wybór różnego rodzaju kredek. Charakteryzują się one odmiennymi właściwościami oraz mogą być stosowane
Read More

Chemia malarska – postaw na produkty renomowanego producenta!

Posted by    Jan Kowalski      Comments 0  views 127
Chemia malarska – postaw na produkty renomowanego producenta!
Chodzisz do szkoły plastycznej, prowadzisz swoje studio artystyczne, a może zajmujesz się malarstwem hobbistycznie? Marka Renesans przedstawia szeroką ofertę profesjonalnej chemii malarskiej w atrakcyjnych cenach! Werniksy, fiksatywy, lakiery, terpentyny, utrwalacze czy rozcieńczalniki, w naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów, które dedykowane są różnym technikom plastycznym – zarówno zwiększą one komfort pracy, pozwolą na odpow
Read More
Showing 1 to 5 of 11 (1 Pages)