Kategorie
Firma ADK POLAND Sp.zo.o. wywodzi się z jednoosobowej działalności gospodarczej pod nazwą Akademia Doskonalenia Kadr, która została założona 11 marca 2011 roku i do dziś zajmuje się organizacją szkoleń. Po kilku latach sukcesów w działalności szkoleniowej poszerzyła swoją działalność o pierwszy sklep papierniczy pod nazwą ADK Papierniczy. Sklep miał 30m2 i został otwarty 1 sierpnia 2014 roku w pasażu handlowym o nazwie Pasaż Słowackiego. Przez pierwsze 3 lata sklep przenosił się w obiekcie handlowym na coraz większe powierzchnie dzięki czemu mogliśmy oferować naszym klientom coraz większy asortyment oraz ładniejszą ekspozycję towarów. Ostatecznie sklep ADK Papierniczy w Pasażu Słowackiego został zamknięty w 2019 z uwagi na brak możliwości jego dalszego rozwoju, jednak już w tym czasie firma posiadała jeszcze jeden sklep papierniczy w mieście Brzeg.

16 go sierpnia 2018 roku, został otwarty drugi sklep ADK Papierniczy w Parku Handlowym S1 Brzeg przy ul. Łokietka 24B w Brzegu o pow. 106m2. Już w pierwszym miesiącu działalności okazał się dla firmy wielkim sukcesem i przypadł mieszkańcom Brzegu i okolic  bardzo do gustu. Obecnie jest to największy i najczęściej odwiedzany sklep papierniczy w mieście.

3-go lipca 2020 roku firma Akademia Doskonalenia Kadr wyodrębniła działalność sklepów zakładając spółkę o nazwie ADK POLAND Sp. z o.o. Był to dla firmy bardzo duży i ważny krok, dający jej możliwość dalszego i szybszego rozwoju.