Kategorie

Przekładki i zakładki

Aktywne filtry

Dostępny
Zakładki indeksujące PP strzałki 5 kolorów Wysokiej jakości zakładki indeksujące zapewniające dużą wytrzymałość z możliwością wielokrotnego przyklejania i odklejania, nie pozostawiając śladów. Szczególne zastosowanie znajdą w archiwach do...
Cena 4,92 zł
ZAKŁADKI INDEKSUJĄCE TRES STRZAŁKI
Dostępny
  4,92 zł
  • Zobacz

Przekładki i zakładki samoprzylepne – wygoda i doskonała organizacja

Przed Tobą dużo nauki, ciężki egzamin i stosy notatek do przejrzenia? Pracujesz w biurze i chcesz tak poukładać wszystkie papiery, aby łatwo można było wyszukać w nich potrzebnych informacji? Lubisz mieć porządek w swoich notatkach i dokumentach? W takim razie koniecznie wyposaż się w zakładki indeksujące samoprzylepne oraz przekładki indeksujące do segregatorów! Mając je zawsze pod ręką masz pewność, że wygodnie i szybko poukładasz dokumenty, a także zaznaczysz konkretne strony, do których będziesz miał łatwy dostęp. Na zakładkach i przekładkach możesz również sporządzić swoje notatki, tak aby jeszcze bardziej usprawnić segregację i wzorowo zorganizować swoją przestrzeń biurową. W naszym papierniczym sklepie internetowym oprócz tych praktycznych akcesoriów do organizacji dokumentów znajdziesz również szeroki wybór artykułów papierniczych, plastycznych, biurowych, piśmienniczych, kreślarskich oraz tekstylnych – plecaki, torby, tornistry czy też piórniki. U nas łatwo, wygodnie i niskobudżetowo stworzysz wyprawkę szkolną dla swojej pociechy, a także zakupisz potrzebne artykuły do swojego domowego bądź firmowego biura!

Zakładki indeksujące samoprzylepne – dlaczego warto je mieć?

Jest to niezwykle prosty oraz wygodny sposób na zaznaczenie ważnych informacji w książce, zeszycie, brulionie czy też katalogu. Różnorodne oraz intensywne kolory sprawiają, że za pomocą zakładek samoprzylepnych możesz pogrupować również ważne dokumenty oraz informację według indywidualnych kategorii. Dodatkowo oferowane w naszym sklepie zakładki indeksujące samoprzylepne są odporne na zagniecenia oraz inne uszkodzenia, a także wodoodporne. Na ich powierzchni możesz łatwo zapisać krótkie notatki, a co najważniejsze po odklejeniu nie zostawiają śladów na kartce. Są one również poręczne i praktyczne – dzięki kompaktowym wymiarom nie zagracą biurka, a także bezproblemowo zmieścisz je do piórnika, plecaka czy torebki. Oferowane przez nas zestawy zakładek samoprzylepnych to komplet 5 kolorów: różowy, pomarańczowy, żółty, zielony oraz niebieski, po 25 sztuk.

Przekładki indeksujące – praktyczne wyposażenie biura!

Dostępne w ofercie sklepu przekładki samoprzylepne to praktyczne akcesoria, które powinny znaleźć się w każdym biurze! Organizacja dokumentów z takimi artykułami z pewnością będzie należeć do przyjemności. Dzięki przekładkom samoprzylepnym można łatwo pogrupować dokumenty w segregatorze, a także wygodnie opisać każdą kategorię. Dodatkowo przekładki indeksujące można umieścić w segregatorze zarówno pionowo, jak i poziomo – według własnych potrzeb i preferencji. Oferowane w naszym sklepie przekładki indeksujące to opakowanie 50 kartoników o gramaturze 190 g/m2 oraz o wymiarach 23,4x10 cm. Dostępne kolory: pomarańczowy, zielony, niebieski, żółty oraz różowy. Wybierz wariant dla siebie i kup je czym prędzej! Postaw na wysokojakościowe, niezawodne i praktyczne akcesoria w atrakcyjnych cenach i złóż zamówienie jak najszybciej!