Kategorie

Skoroszyty

Aktywne filtry

Dostępny
Wykonany z polipropylenu o grubości 520μm. Mieści ok. 30 kartek. Niewpinany. Wyposażony w plastikowy, niebieski klips - idealny na dokumenty, które nie powinny być dziurkowane lub zszywane. Format: A4 Rozmiar: 220x310mm Kolor...
Cena 4,49 zł
Skoroszyt transparentny z klipsem czarnym A4 na dokumenty Titanum
Dostępny
  4,49 zł
  • Zobacz
Dostępny
Wykonany z polipropylenu o grubości 520μm. Mieści ok. 30 kartek. Niewpinany. Wyposażony w plastikowy, niebieski klips - idealny na dokumenty, które nie powinny być dziurkowane lub zszywane. Format: A4 Rozmiar: 220x310mm Kolor...
Cena 4,74 zł
Skoroszyt transparentny z klipsem niebieskim A4 na dokumenty Titanum
Dostępny
  4,74 zł
  • Zobacz

Praktyczne skoroszyty – postaw na wygodę i porządek w dokumentach!

Bezpieczne przechowywanie bieżących dokumentów, segregacja notatek, porządek i dobra organizacja, a także praktyczna archiwizacja – skoroszyty to artykuły, które przydadzą się zarówno w biurze, jak również dla uczniów czy studentów. Tego typu akcesoria biurowe nie tylko pomogą Ci zachować porządek i umożliwią doskonałą organizację miejsca pracy czy nauki, ale także umożliwią wygodne przeglądanie ważnych dokumentów oraz notatek. Czym różnią się od klasycznych teczek? Skoroszyty posiadają przezroczystą okładkę oraz wzmocniony tył wykonany najczęściej z PCV. Oprócz tego skoroszyt z listą boczną umożliwia spięcie pliku kartek bez konieczności korzystania z dziurkacza. Wyróżnić można także skoroszyty wpinane – wyposażone są one wtedy w otwory umożliwiające umieszczenie skoroszytu w segregatorze. Na stronie naszego sklepu papierniczego znajdziesz pełną ofertę różnych skoroszytów – zapoznaj się z dostępnym asortymentem i postaw na doskonałą organizację oraz bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów!

Wygodny skoroszyt z listwą boczną czy wersja wpinana – poznaj naszą ofertę!

W asortymencie sklepu papierniczego znajdziesz szeroki wachlarz różnych skoroszytów A4 – zarówno pod kątem kolorystyki, jak również rodzaju. Dostępne są skoroszyty wpinane, z dodatkowym paskiem do opisu akt osobowych umieszczonych wewnątrz, jak również skoroszyty z listwą boczną. Wszystkie artykuły pochodzą od renomowanych producentów – cechuje je więc zarówno wysoka jakość, trwałość, jak i solidne wykonanie, co sprawia, że skoroszyty bez wątpienia posłużą na długo. Oprócz tego do wyboru są dwa materiały wykonania – PCV oraz polipropylen. Nasza oferta skierowana jest do każdego – zarówno osób prywatnych, jak i firm, klientów chcących praktycznie wyposażyć swoje biuro, a także studentów czy rodziców kompletujących szkolną wyprawkę. Skoroszyty dostępne są w wygodnych zestawach po 10 sztuk lub jako pojedynczy artykuł. Niebieski, biały, zielony, pomarańczowy, czerwony, żółty, czarny, szary, różowy, fioletowy, a może transparenty – jaki skoroszyt wybierzesz?

Solidne skoroszyty – kup bez wychodzenia z domu!

Konieczność odwiedzenia kilku sklepów stacjonarnych, w których znajdziesz wszystkie potrzebne artykuły papierniczo-biurowe? Kolejki, godziny otwarcia, mało atrakcyjne ceny? W naszym sklepie papierniczym oferujemy szeroką ofertę zarówno skoroszytów, jak i innych artykułów biurowych, papierniczych, plastycznych czy też kreślarskich. Oferujemy zarówno wysoką dostępność różnorodnych produktów, atrakcyjne ceny, jak również ekspresową wysyłkę. Oprócz tego zakupy u nas zrobić możesz także w naszych sklepach stacjonarnych – w Brzegu bądź Oławie, oraz przez internet – bez wychodzenia z domu, o dogodnej dla Ciebie porze! Wszystkie oferowane skoroszyty A4, jak i inne produkty są szczegółowo opisane pod kątem charakterystyki, parametrów oraz zastosowania, z łatwością więc dopasujesz akcesoria do swoich potrzeb i wymagań. Zapraszamy na udane zakupy!