Kategorie

Linijki i ekierki

Aktywne filtry

Ekierki i linijki – niezbędne przybory kreślarskie

Ekierka oraz linijka szkolna to podstawowe wyposażenie do szkoły – dla młodszych, jak i starszych uczniów, a także w każdym biurze projektowym. Te proste przybory kreślarskie przydadzą się więc zarówno na lekcjach matematyki czy techniki, jak również na uczelniach technicznych czy w pracowniach kreślarskich. Linijka posiadająca mianowaną podziałkę pozwala na kreślenie linii prostych o wymaganych długościach, w naszej ofercie dostępna jest w różnych wariantach pod kątem długości, materiału wykonania, a także rodzajem- transparentna bądź nieprzezroczysta. W naszym asortymencie znajdziesz również ekierki z uchwytem w różnych rozmiarach, które zapewniają stabilne trzymanie oraz wygodne użytkowanie, a także praktyczne zestawy geometryczne zawierające linijkę szkolną, ekierkę oraz kątomierz – wszystko co z pewnością przyda się na zajęciach z geometrii czy rysunku technicznego. Wyposaż profesjonalnie swój kącik czy szkolny piórnik i postaw na precyzyjne oraz trwałe przybory kreślarskie z naszej oferty!

Linijka szkolna – szeroki wybór różnych modeli

Nasz asortyment obejmuje bogaty wachlarz możliwości, dzięki czemu każdy wybierze u nas linijkę pod swoje preferencje i potrzeby. Znajdziesz u nas linijki o różnych długościach – 15,20,30,40 lub 50cm, a także wykonane z różnego materiału – plastikowe, aluminiowe, transparentne oraz elastyczne. Każdy z modeli ma szereg zalet i dobierać należy go pod indywidualne wymagania – jeżeli zależy Ci na wysokiej odporności na złamanie to doskonałą opcją będą linijki elastyczne, gdy stawiasz na wytrzymałość i trwałość warto postawić na linijki szkolne aluminiowe, natomiast jeżeli najważniejsza są dla Ciebie lekkość, sprężystość i niezwykle okazyjna cena to do gustu z pewnością przypadnie Ci linijka plastikowa. W naszej ofercie posiadamy również coś specjalnego – linijkę kolorową trójkątną o długości 17 cm, która jest niezwykle wygodna w użytkowaniu, a także dostępna w ciekawych, jaskrawych kolorach: żółty, niebieski bądź różowy.

Ekierki i zestawy geometryczne – bezproblemowo wykonuj geometryczne zadania

Oprócz praktycznej linijki w piórniku warto mieć również ekierkę, kątomierz oraz cyrkiel – taki zestaw bez wątpienia przyda się na lekcjach i umożliwi precyzyjne wykonanie wszystkich zadań. W naszym asortymencie posiadamy wysokojakościową ekierkę z uchwytem firmy Herlitz, która wyposażona jest w dwukierunkową skalę, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno dla osób prawo-,jak również leworęcznych. Dodatkowo posiada ona wygodny uchwyt, który umożliwia stabilne trzymanie i dokładne kreślenie. Oprócz tego oferujemy również klasyczne ekierki z polistyrenu o długości 9,5 lub 13,5 cm oraz kątach 45 bądź 60°, a także praktyczne zestawy geometryczne, które zawierają wszystkie podstawowe przybory – linijkę, ekierkę oraz kątomierz. Dobierz więc potrzebne przedmioty, określ ich parametry, wybierz ulubiony kolor i złóż zamówienie jeszcze dziś! Szeroki wybór, ekspresowa wysyłka, konkurencyjne ceny i pełna satysfakcja z udanych zakupów – odwiedź nasz sklep papierniczy jeszcze dziś!