Kategorie

Torby na ramię

Aktywne filtry

Torby z materiału na ramię

Na laptopa lub do szkoły, zamiast plecaka, często bardziej przydaje się praktyczna torba. Wygodna torba z uchwytem do noszenia w dłoni oraz paskiem do noszenia na ramieniu z powodzeniem mieści format A4. Kolorowe torby tego typu prezentują się bardzo atrakcyjnie i wcale nie muszą być drogie! To produkt klasy „unisex”, co oznacza, że przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Sportowe torby na dokumenty, komputery i inne potrzebne akcesoria znajdziecie oczywiście w witrynie adkpapierniczy.pl! Do szkoły i do pracy!

Dla małych i dużych

Właściwie wszystkie te torby do szkoły na ramię są właśnie wielkości przekraczającej nieco wymiary klasycznego bloku rysunkowego. Obok nich znaleźć możecie jednak nieco mniejsze, przeznaczone dla młodszych dzieci, które stanowczo nie udźwigną jeszcze całego laptopa a z ogromną jak dla malucha torbą – wygląda on po prostu komicznie. W ADK Papierniczy bierzemy zatem pod uwagę całe spektrum potencjalnych klientów, ale także ich szczególne upodobania. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu duże, sportowe torby damskie na ramię są także przypadają do gustu panom. Ci ostatni zresztą częściej noszą takie torby jako główny bagaż czy dodatek do stroju. Dla kobiet jest to zwykle druga torba – torba na laptopa albo inne przedmioty, które stanowczo nie zmieszczą się do przeciętnej damskiej torebki, mieszczącej głównie klucze, portfel, telefon i kosmetyki.

Fajna torba na prezent

Takie niedrogie, ale wygodne torby przydają się niemal każdemu w wybranych sytuacjach. Wystarczy wybrać ciekawy wzór aby wręczyć komuś niebanalny podarunek w postaci takiej torby. Torby z materiału na ramię doskonale nadają się na prezent, jako wyjątkowo uniwersalne. Ich cena nie przytłacza, a na pewno taka torba spodoba się niejednemu obdarowanemu. Warto zatem mieć w domu taką torbę, albo kilka, gdyż czasami potrzebujemy „na już” prezentu z jakiejś nieoczekiwanej okazji.

Na bogato!

Tak właśnie można ubrać się zakładając na ramię torbę z nadrukowanymi na niej dolarami. Naturalnie – w dużych ilościach. Torba ta posiada także specjalne zabezpieczenie przed otarciami na szerokim pasku, na którym noszona jest przez ramię. Ten właśnie element torby z materiału na ramię także posiada motyw „finansowy”.

Kolorowa klasyka

Wszystko, co posiada regularne wzory zaliczyć można do swoistej klasyki. Takie też są torby na ramię ST.RIGHT w kolorowe strzałki albo w kratkę. Oprócz nich można również postawić na wariant znacznie bardziej nowoczesny – o nieregularnych wzorach. Tymczasem torby takie ADK Papierniczy prezentują bardzo dobry stosunek ich ceny do jakości. Ponadto – bardzo często możesz kupić piękną torbę na ramię w promocji, po cenie dużo niższej, niż jej cena stała. A taką torbę wystarczy już tylko wypakować po brzegi artykułami papierniczymi od ADK Papierniczy.

Poręczne i wygodne torby z materiału na ramię

Nie dość, że pomieści laptopa, to jeszcze bardzo wygodnie się ja nosi. Taką torbę z łatwością oprzesz o walizkę na lotnisku, jak i zabierzesz ze sobą na pokład samolotu jako element bagażu podręcznego. Możesz zabrać ją w każdą podróż po lądzie, wodzie i w powietrzu!