Kategorie

Węgle rysunkowe

Aktywne filtry

  • Nowość
Dostępny
Węgiel biały w kredce Koh-I-Noor Gioconda. Węgiel rysunkowy w oprawie drewnianej zabezpiecza dłonie przed zabrudzeniem i umożliwia zużycie go praktycznie do samego końca. Niewielki przekrój sprawia, że bez problemu można rysować...
Cena 3,68 zł
Węgiel biały w ołówku artystyczny Koh-I-Noor Gioconda
Dostępny
  3,68 zł
  • Zobacz
  • Nowość
Dostępny
Węgiel prasowany w sztyfcie o wymiarach 7x7x70 mm.  Pozwala uzyskać równą, gładką i intensywnie czarną linię.   Powstaje przez uformowanie z wypalonej mieszanki węgla drzewnego i gliny.  W zestawie 3 rodzaje twardości po 2 sztuki.
Cena 18,03 zł
Węgiel prasowany w sztyfcie 6 szt. zestaw Koh-I-Noor
Dostępny
  18,03 zł
  • Zobacz
  • Nowość
Dostępny
Białe kredy w postaci ostrzonego wkładu o średnicy 5,6 mm.  Wkłady do ołówka automatycznego typu Kubuś. Odznaczają się wysoką białością i bardzo dobrym kryciem. KOLOR: biały ŚREDNICA: 5,6 mm OPAKOWANIE: 6 szt.
Cena 8,19 zł
Kreda biała wkład do ołówka automatycznego Kubuś 6 sztuk 5,6mm Koh-I-Noor
Dostępny
  8,19 zł
  • Zobacz
Dostępny
✔️ Węgiel naturalny rysunkowy , oprawiony w drewno. ✔️ Umożliwia to wykorzystanie produktu do ostatniego kawałka, a także zapobiega brudzeniu rąk w trakcie używania. ✔️ Gioconda artystyczny węgiel rysunkowy w drewnianej oprawce...
Cena 3,69 zł
Węgiel do rysowania w drewnie KOH-I-NOOR Gioconda Charcoal 8810/2
Dostępny
  3,69 zł
  • Zobacz

Węgle do rysowania i szkicowania a klasyczny ołówek – poznaj różnice

Zastanawiasz się czy warto kupić węgiel rysunkowy i czym szkic nim różni się od zwykłego ołówka? Jest znacząca różnica – węgiel rysunkowy nie tylko jest zdecydowanie bardziej miękki i daje inną kreskę, ale także nie błyszczy się na kartce. Szkic wykonany węglem do rysowania da więc zupełnie inny efekt artystyczny, który z pewnością wart jest spróbowania! Wyróżnić można trzy podstawowe rodzaje węgla rysunkowego: naturalny, prasowany w sztabkach oraz w kredce. Każdy z nich cechuje się czymś innym – prasowany w sztabkach sprawdzi się do pokrycia dużych powierzchni, rysowania większych formatów oraz szkicowania tła, węgle naturalne rysunkowe to uniwersalne narzędzie do dzieł bez dokładnych detali, natomiast węgle rysunkowe w kredce pozwalają na uzyskanie precyzyjnych szkiców i elementów. Przetestuj różne rodzaje, wyrób sobie swoją technikę i twórz niesamowite dzieła z wykorzystanie węgli do rysowania! Węgle do rysowania to propozycja zarówno dla osób początkujących, jak i zawodowych plastyków czy ilustratorów. Jest to również ciekawy sposób na urozmaicenie dziecięcej zabawy i rozwijanie kreatywności. Z pewnością wykorzystane zostaną one także podczas szkolnych lekcji plastyki.

Węgle naturalne rysunkowe – wyposaż profesjonalnie swój plastyczny kącik

W naszym sklepie zakupisz wszystkie trzy rodzaje węgli rysunkowych. Oferujemy węgle w drewnie – w kolorze czarnym i białym, komplety węgli rysunkowych prasowanych, a także węgle naturalne rysunkowe o kwadratowym przekroju. Każdy rodzaj składa się z różnych twardości – w zakupionym zestawie znajdują się więc węgle rysunkowe miększe i twardsze. Jeżeli nie chcesz brudzić rąk i zależy Ci na precyzyjnych kreskach to z pewnością najkorzystniejszym wyborem będzie węgiel w drewnie – w wygodnej kredce. Intensywna, gładka i równa czarna linia uzyskiwana jest przy węglu rysunkowym prasowanym, natomiast węgle naturalne rysunkowe to najbardziej uniwersalna opcja. Oprócz tego nasz asortyment obejmuje również zestaw węgli rysunkowych w odcieniach sepii. Wyposażony jest on w trzy kolory – czerwony, jasnobrązowy oraz ciemnobrązowy. Do zabezpieczenia prac wykonanych przy użyciu węgli do rysowania polecamy fiksatywę, a w razie konieczności wymazania części szkicu gumki chlebowe – z łatwością te produkty również dostaniesz w naszym papierniczym sklepie online.

Węgle do rysowania oraz inne artykuły papiernicze – poznaj nasz asortyment

Nasz sklep to prawdziwy raj dla dzieci, rodziców, plastyków, ilustratorów, grafików czy też osób, które zajmują się wyposażeniem firmowego biura. Znajdziesz u nasz zarówno artykuły plastyczne – węgle do rysowania, farby, podkłady, masy plastyczne czy pędzle, artykuły papiernicze i przybory do pisania, artykuły biurowe oraz produkty do organizacji dokumentów, a także przybory kreślarskie, plecaki, tornistry, piórniki, edukacyjne i interaktywne zabawki oraz modele do sklejania. Zapoznaj się z naszym całym asortymentem i złóż zamówienie jeszcze dziś. Zakupy zrobione do 15 wysyłamy tego samego dnia!