Kategorie

Filtry:

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 42,00 zł

Liczba kartek

Liczba kartek

Kołobruliony

Aktywne filtry

Dostępny
Format: A4.  Liczba kartek: 160.  Zadruk w kratkę.  Ostre rogi.  Podwójna spirala zamykana.  Otwory do segregatora.  Perforacja wzdłuż grzbietu, ułatwiająca wyrywanie kartek.  Spirala po długim boku.  Okładka w twardej oprawie....
Cena 45,25 zł
Kołobrulion A4/160k kratka, kolorowe marginesy Interdruk
Dostępny
  45,25 zł
  • Zobacz

Kołobruliony – wygodne zeszyty i notatniki!

Zapiski, notatki, zeszyt do szkoły, na uczelnie czy do pracy biurowej – kołobruliony to wygodne w użyciu, estetyczne i trwałe notatniki, które przydadzą się w wielu różnych sytuacjach. Wyposażenie biura, domowy notatnik na zapiski, a może wyprawka szkolna bądź uczelniana? Kołozeszyty koniecznie powinny znaleźć się na Twoim wyposażeniu! Co więcej, tego typu akcesoria papiernicze doskonale sprawdzą się w roli pamiętnika czy też notatnika na zapiski podróżnicze czy twórczość artystyczną – wiersze, piosenki czy też w ramach szkicownika. Kołobruliony są bardzo uniwersalne i praktyczne, a co więcej w naszym sklepie znajdziesz je w wielu różnych formatach, kolorach i motywach. Pięknie ozdobione kołobruliony z solidnie wykonaną, trwałą okładką, a także praktycznym wyposażeniem mogą także posłużyć w ramach kreatywnego prezentu. Obejrzyj więc całą dostępną ofertę i wybierz swój ulubiony kołobrulion A4 bądź B5 czy też stwórz kreatywny upominek!

Kołobruliony – poznaj dostępny asortyment

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno różnorodne kołobruliony pod kątem kolorystyki, jak również motywu – z nadrukiem bądź w jednolitej barwie, a także kołozeszyty w różnych formatach. Oprócz tego asortyment obejmuje również kołobruliony z wygodną linijką, kolorowymi zakładkami czy też wyposażone w wygodną kieszeń na drobne karteczki oraz przezroczystą teczkę na różne dokumenty. Tego typu kołobruliony A4 sprawdzą się więc podczas szkolnych lekcji, uczelnianych wykładów czy też w pracy biurowej – pozwolą wygodnie posegregować notatki, a także ułatwią znajdywanie istotnych w danej chwili informacji. Co więcej, dostępne w naszej ofercie kołobruliony wyposażone są w podwójną zamykaną spiralę, która ułatwia przewracanie kartek, pisanie na drugiej stronie, a także zapobiega wypadaniu arkuszy papieru. Niektóre modele kołozeszytów posiadają także otwory do segregatora, a także perforacje wzdłuż grzbietu, która umożliwia łatwe i szybkie wyrwanie kartki. Zapoznaj się z dostępnymi na stronie pozycjami kołobrulionów bądź też odwiedź nasze sklepy stacjonarne – w Brzegu bądź Oławie!

Kołobruliony, zeszyty i inne akcesoria papierniczo-biurowe

Sklep, w którym wygodnie zakupisz wszystko co potrzebujesz? Kołobruliony, zeszyty, przybory kreślarskie, akcesoria biurowe oraz do organizacji dokumentów, różnorodne artykuły plastyczne pod wyprawkę szkolną, dla amatorów, miłośników sztuki, jak również profesjonalistów – w naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę, która bez wątpienia sprosta Twoim oczekiwaniom i potrzebom! Jeżeli więc stawiasz na wygodny zakup trwałych, wysokojakościowych i estetycznych kołobrulionów wraz z zestawem innych niezbędnych przyborów, to trafiłeś w doskonałe miejsce – zapoznaj się więc z naszą pełną ofertą jak najszybciej! Atrakcyjne ceny, ekspresowe doręczenie, szczegółowy opis wraz ze zdjęciami – to wszystko z pewnością sprawi, że zakupy będą udane! Jeżeli masz pytania związane z asortymentem czy też potrzebujesz pomocy w doborze kołobrulionu bądź innego oferowanego w naszym sklepie produktu, to zapraszamy do kontaktu – telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy!