Kategorie

Skalówki

Aktywne filtry

  • Nowość
Dostępny
Skalówka trójkątna. Skalówka budowlana nr 602: 1:20- 1:25- 1:50- 1:100- 1:200- 1:500 Wykonana z białego tworzywa sztucznego. Posiada kolorowe oznaczenia stron i 6 precyzyjnych skal do różnych zastosowań. Dostępna w rozmiarze 30 cm.
Cena 46,49 zł
KOH-I-NOOR Skalówka Linijka Trójboczna 602 Budowlana
Dostępny
  46,49 zł
  • Zobacz
Dostępny
Skalówka trójkątna. Skalówka geodezyjna nr 603: 1:1000- 1:2000- 1:5000- 1:720- 1:1440- 1:2880 Wykonana z białego tworzywa sztucznego. Posiada kolorowe oznaczenia stron i 6 precyzyjnych skal do różnych zastosowań. Dostępna w rozmiarze 30...
Cena 41,08 zł
KOH-I-NOOR Skalówka Linijka Trójboczna 603 Geodezyjna
Dostępny
  41,08 zł
  • Zobacz

Skalówki kreślarskie – profesjonalne przyrządy do precyzyjnego skalowania

Skalówki to przybory kreślarskie, które cieszą się dużym uznaniem i popularnością w branży technicznej związanej z projektowaniem, pomiarami geodezyjnymi, a także innymi zadaniami kreślarskimi, w których używana jest skala. Ten przybór będzie więc praktycznym wyposażeniem zarówno dla studentów uczelni technicznych, jak również każdego biura projektowego czy architektonicznego. Skalowanie wpływa na dokładność całego rysunku czy projektu – chcąc więc uzyskać maksymalną precyzję warto postawić na wysokojakościowe, profesjonalne produkty cenionych i rekomendowanych na rynku producentów. W naszym sklepie posiadamy modele skalówek maszynowych, budowlanych oraz geodezyjnych od firmy Koh-I-Noor – renomowanego producenta przyborów kreślarskich oraz artykułów piśmienniczych. Dostępne skalówki zostały szczegółowo opisane, zapoznaj się więc z dostępną na stronie ofertą i zakup potrzebne przybory w okazyjnych cenach jak najszybciej!

Profesjonalne i trwałe skalówki – poznaj ich parametry techniczne

W naszym internetowym sklepie papierniczym znajdziesz trzy rodzaje skalówki o różnym przeznaczeniu: maszynowe, budowlane i geodezyjne. Skalówka kreślarska maszynowa to model o kształcie trójkątnym, wykonana została z trwałego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, wyposażona jest w 6 precyzyjnych skal oraz kolorowe oznaczenia stron. Tego rodzaju skalówka dostępna jest w rozmiarze 30 cm. Drugi oferowany model to skalówki budowlane również o kształcie trójkątnym i długości 30 cm. Są to specjalistyczne skalówki nr 602, posiadające następujące skale: 1:20- 1:25- 1:50- 1:100- 1:200- 1:500. Ten przybór przyda się w każdym biurze projektowym i z pewnościa będzie służył na długie lata. Ostatnim dostępnym w asortymencie wariantem są skalówki geodezyjne, wykonane z tego samego materiału oraz o tym samym kształcie co pozostałe oferowane skalówki kreślarskie. Wyposażone są one natomiast w następujące skale: 1:1000- 1:2000- 1:5000- 1:720- 1:1440- 1:2880 oraz oznaczone numerem branżowym 603. Postaw na profesjonalne, precyzyjne, funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu oraz trwałe skalówki z naszej oferty i zamów je jeszcze dziś!

Skalówki – zapoznaj się z naszą bogatą ofertą przyborów kreślarskich

Oprócz skalówek znajdziesz u nas również inne przyrządy kreślarskie oraz wysokojakościowe artykuły papiernicze, plastyczne, biurowe, a także akcesoria do organizacji dokumentów czy produkty tekstylne – plecaki, tornistry, piórniki czy saszetki. W naszym sklepie papierniczym online znajdziesz więc wszystkie czego potrzebujesz, aby skompletować wyprawkę szkolną dla dziecka, zakupić potrzebne wyposażenie na uczelniane zajęcia czy też profesjonalnie wyposażyć biuro w firmie. W przypadku pytań, wątpliwości czy pomocy w doborze odpowiednich produktów skontaktuj się z naszymi konsultantami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – chętnie skompletujemy dla Ciebie odpowiednie przyrządy i stworzymy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.